O nás

Firma Horký & syn je tradiční českou rodinnou firmou založenou v roce 1990. Krejčovské řemeslo se ovšem v rodině Horkých předává z otce na syna již od dob první republiky.

Historie firmy Horký & syn

Zakázkové krejčovství Horký & syndlouholetou tradici tovaryšské zkoušky v Mistelbachu. Konkrétně je naše firma na trhu již přes 72 let. Zakladatelem naší rodinné krejčovské tradice je Miroslav Horký, který se narodil se v roce 1926. Ve svých 14 letech šel do učení a v roce 1944 dělal zkoušky. Za války šil uniformy pro Němce. V totalitním režimu mu komunisté jeho živnost sebrali. Po revoluci na tradici jeho živnosti navázal syn Radek.

Firma Horký & syn dnes

Během času se mnohé změnilo, móda, střihy, technologie textilií, to vše se neustále vyvíjí a jde kupředu. To, co u firmy Horký & syn však zůstává pečlivě zachováno, je osobní přístup, vysoká kvalita oděvů šitých na tradičních strojích značky PFAFF a LADA a příznivá cena.

Jsme hrdí na to, že péče o zákazníka, která začíná již jeho první návštěvou, zdaleka nekončí poslední návštěvou, kdy si zákazník přijde vyzvednout svůj hotový, namíru ušitý oděv. Naši zákazníci se k nám rádi vracejí a toho si nesmírně vážíme.

V součastné době se firma Horký & syn věnuje šití dámské a pánské konfekce, pánských obleků a dámských kostýmků pro různé příležitosti od každodenního nošení do kanceláře až po významné události, například svatby.

Stejnou péči a kvalitu věnujeme však i šití pracovních oděvů či uniforem a stejnokrojů pro kasina, hotely, banky apod.

V řemesle pokračuje již třetí generace naší rodiny a pevně věříme, že budou i ty další.

Je nám ctí, že vás můžeme oblékat již déle než 72 let.

Vaše zakázkové krejčovství Horký & syn.